Call on our

0 800 505 225 Ukraine Russia

Print

Victory 2013

Новинки від «Верес» отримали медалі за якість та інновації

Золоту, дві срібні та бронзову медалі отримали новинки ТМ «Верес» на престижних конкурсах у рамках виставки «Продекспо - 2013» (м. Москва), на якій ГК «Верес» продемонстрував новий імідж бренду «Верес» і новинки, котрі отримали високу оцінку експертів.

Участь у 20-й Міжнародній виставці продуктів харчування, напоїв і сировини для їх виробництва «Продекспо-2013» стала для ГК «Верес» винятково успішною. Новинки компанії були заявлені до участі в професійних конкурсах: «Кращий продукт 2013», та «Інноваційний продукт 2013» в рамках ділової програми виставки.

Золотою медаллю конкурсу «Інноваційний продукт» у номінації «Інновація в упаковці» та дипломом лауреата конкурсу «Кращий продукт» була відзначена «Ікорка кабачкова» в упаковці «дой-пак» - традиційний продукт компанії «Верес» в новому, зручному для споживача форматі.

Срібну медаль у номінації «Інновації у складі продукту» отримала ще одна новинка від «Верес» - малина з цукром збагачена вітамінним комплексом «Неболейка». «Неболейка» також отримала високу оцінку незалежної експертизи і бронзову медаль конкурсу «Кращий продукт - 2013».

Не залишилася без нагороди й улюблена споживачами багатьох країн «Кабачкова ікра» від «Верес». Вона була удостоєна срібної медалі на конкурсі «Кращий продукт-2013». Цю престижну нагороду ікра завойовує вже вдруге, що підтверджує її стабільну якість.

Важливо, що «Ікорка кабачкова», «Неболейка» та улюблена всіма ікра брали участь у нелегкому змаганні. Всього на конкурс «Інноваційний продукт» було надано більше 400 найменувань продуктів харчування. Медалями вищої проби були нагороджені 88 продуктів, а 67 – були відзначені сріблом. Мета конкурсу «Інноваційний продукт» - виявлення продуктів харчування з новими або вдосконаленими споживчими якостями, вироблених за допомогою сучасних технологій.

Для конкурсу «Кращий продукт-2013» на суд журі було представлено 1475 зразків продуктів від 461 підприємства. Їх дегустували та оцінювали співробітники Всеросійського науково-дослідного інституту консервної та овочесушильної промисловості Російської академії Наук.

Міжнародний конкурс «Кращий продукт» проводить Міністерство сільського господарства Росії. Це один із найавторитетніших галузевих дегустаційних конкурсів, що проходить на умовах повної анонімності. Зразкам присвоюють ідентифікаційні номери, а потім вони в анонімному вигляді презентуються дегустаційній комісії. Експерти оцінюють виключно якість продуктів, не знаючи імен заявників та не зважаючи на популярність бренду.

«Отримані нагороди – це фактичне підтвердження успішної колективної роботи ГК «Верес». Ми не боїмося брати участь у відкритих конкурсах і дегустаціях, тому що відповідаємо за якість кожного продукту. Продукції «Верес» довіряють, оскільки шануючи традиції домашньої плодоовочевої консервації, ми контролюємо всі етапи виробництва. «Верес» люблять і поважають сьогодні в 20 країнах світу і як хранителя традицій, і як новатора, і ми дуже цінуємо цей факт», - прокоментував Голова Правління ГК «Верес» А.Б. Родіонцев.Автор: Верес ТМ
Дата публикации: 25.02.2013
Like this? Vote and share!