Готові страви та раціони

Готові страви та раціони

Компанія пропонує готові страви та раціони для повноцінного харчування поза домом, наприклад, для туристичного обслуговування, кемпінгу, а також смачні обіди для зайнятих людей.

Раціони визначаються індивідуально, виходячи із трьох основних прийомів їжі: сніданок, обід та вечеря. Ви можете обирати різний асортимент страв: супи, основні страви із гречкою чи рисом, квасолю з м’ясом, овочі чи гриби, десерти чи гарячі напої (чай або кава).

Наші готові страви легко зберігати, просто готувати та зручно брати із собою. Щоб смачно поїсти у польових умовах достатньо підігріти страву протягом кількох  хвилин у гарячій воді, а зайняті люди можуть отримати гарячий поживний натуральний обід за 3 хвилини та ще і за доступною ціною.

Ми пропонує відмінний стандартний харчовий набір, або із задоволенням виготовимо на замовлення індивідуальний продукт за вашими побажаннями, враховуючи склад, калорійність, різновид меню – дієтичне чи вегетаріанське, вагу, включаючи додаткові елементи (серветки, зубні палички тощо).

Готові страви з власною торговельною маркою
Снiданок
Обiд
Вечеря
Перша або друга страва, десерт та гарячий напiй
Традицiйне меню
Дiэтичне або вегетарiанське меню
Набiр за запитом
Простi в приготуваннi
Тривале зберiгання до 18 місяців
Не потребують охолодження
Зручна упаковка
Спецiальна пропозицiя / Iндивiдуальне замовлення
VERES FOOD
Вкажіть Вашу країну
США