Дні Українського Грибівництва разом з «Верес» - новий досвід та натхнення

Дні Українського Грибівництва разом з «Верес» - новий досвід та натхнення

Група компаній «Верес» взяла участь у IV Міжнародній Виставці-Конференції «Дні Українського Грибівництва», яка відбулася 20-21 жовтня у м. Києві, Mercure Kyiv Congress. Захід відвідали 355 учасників, з яких 120 експонентів та 25 експертів-спікерів із 20 країн.

Один із наймасштабніших заходів для грибного бізнесу в Україні та Східній Європі об'єднав 95% виробників українського гриба, а також виробників компосту, покривного ґрунту, міцелію, постачальників обладнання та інших гравців грибної галузі, зокрема учасників з інших країн.

ГК «Верес» — унікальне підприємство з більш ніж двадцятирічним досвідом та повним циклом виробництва грибів: починаючи від виробництва компосту та покривного матеріалу та завершуючи вирощуванням високоякісних культивованих печериць. Компанія стала експонентом Днів Українського Грибівництва та провела дегустацію маринованих шампіньйонів, які так полюбляє український споживач.

Поділившись своїм досвідом і отримавши новий, наша команда продовжує працювати з натхненням, щоб радувати клієнтів продукцією високої якості.

Рекомендувати друзям:
VERES FOOD
Вкажіть Вашу країну
США