«Верес» презентує новинку в тренді здорового харчування – кетчуп зі свіжих томатів!

«Верес» презентує новинку в тренді здорового харчування – кетчуп зі свіжих томатів!

Здорове і правильне харчування чи не один із головних фуд-трендів сучасності, кількість послідовників якого впевнено збільшується. Ритм життя пришвидшується, а з цим зростають вимоги споживачів, особливо до якості продуктів харчування. Будучи брендом №1 на ринку консервованої продукції, «Верес» продовжує активно розвиватися та слідувати екологічним трендам фуд-індустрії. Наступний наш крок – лінійка натуральних кетчупів зі свіжих томатів. 

Чергова новинка 2020 року, унікальний в свої категорії продукт – кетчуп зі свіжих томатів! Саме так, тільки свіжі томати (76% складу!), без томатної пасти, без додавання консервантів, крохмалю та барвників! Весь наш секрет в технології виробництва та екологічній скляній упаковці. Зібравши разом наші досвід та експертизу, ми пропонуємо якісний та безпечний кетчуп, який відповідає критеріям здорового і правильного харчування.

Кетчуп від «Верес» – 100% натуральний томатний соус, вироблений зі свіжих м’ясистих сортів томатів, які ми виростили на власних полях. Кетчуп виготовлений в сезон збору врожаю, тож не містить томатної пасти. Саме тому має справжній аромат дозрілих на сонці помідорів, який доповнено ідеально підібраними міксами спецій та овочів.

Щоб зробити натуральний продукт, ми перетираємо стиглі очищені томати до однорідної маси та уварюємо до густої консистенції. Додавши спеції, розливаємо кетчуп в скляні банки та стерилізуємо. Завдяки цьому продукт може зберігатися тривалий період без додавання консервантів, що робить його абсолютно безпечним навіть для споживання дітьми. В прозорій банці ви без проблем зможете приємно відмітити натуральний колір та консистенцію кетчупу.

«Лагідний», «Томатний» та «Гострий» - кожен зможе обрати свій улюблений смак! Унікальна рецептура кетчупу розроблена на основі домашніх рецептів наших головних експертів – споживачів. Компанія «Верес» продовжує слідувати своїм традиціям, збирати найкращі народні рецепти, втілювати їх в продуктах і ділитися з нашими споживачами. Тож впевнені, що натуральний кетчуп зі свіжих томатів від «Верес» займе гідне місце не тільки на продуктових полицях, а й на ваших столах.

«Верес». Смачно по-натуральному.

Рекомендувати друзям:
VERES FOOD
Вкажіть Вашу країну
США