Готові страви від «Верес» для активних українців

Готові страви від «Верес» для активних українців

Не секрет, що здорове та повноцінне харчування – це основна складова успішної життєдіяльності людини та гарного самопочуття. Перекуси фаст-фудом під час обідньої перерви є основною проблемою сучасних українців. Крім того, головними перевагами вибору їжі є економія часу та грошей. Тут важливою складовою повинні бути ще смакові властивості, корисність та зручність вживання. Саме ці характеристики були враховані у новій лінійці готових страв від «Верес».

                Готові страви представлені 5-ма позиціями, з яких 4-ри  – страви на друге: «Гречка з яловичиною», «Гречка з грибами», «Лобіо з куркою», «Плов зі свининою» та одна – на перше: «Борщ український з квасолею». Всі страви виготовлені з натуральних продуктів без консервантів за традиційними рецептами найпопулярніших домашніх обідів. Продукція орієнована на споживачів, котрі хочуть зробити свій раціон збалансованим та по-домашньому смачним. Все, що вам потрібно – це відкрити упаковку та розігріти, і ваша страва готова до споживання.

                Готові страви від «Верес» відмінно підійдуть для туризму, відпочинку на природі, для офісного обіду, для холостяцької вечері, або ж коли немає часу на приготування їжі. Легка та зручна упаковка – ідеальна альтернатива скляної тари. До того ж, класичні та популярні смаки готових страв від «Верес» запропоновані за вигідною ціною.

                Овочеві  інгредієнти наших готових страв вирощені на власних полях без нітратів. Високий процент вмісту м׳яса та грибів потішить смак найвибагливіших скептиків. Треба відмітити, що продукція є тривалого зберігання завдяки стерилізації. Отже, якість, користь, вишуканий смак та зручність використання гарантовано «Верес».

Рекомендувати друзям:
VERES FOOD
Вкажіть Вашу країну
США